Sales- & Officemanager

Sales- & Officemanager
Personeelsuitbreiding

Stegehuis Infra blijft aan de weg timmeren. Ons team is afgelopen jaar flink gegroeid in aantal en in kennis en ervaring. Dit vraagt van ons dat wij steeds beter taken verdelen en meer structuur aanbrengen in onze organisatie. Wij zijn daarom erg blij dat wij een nieuwe collega mogen verwelkomen die ons hierbij gaat helpen. Marieke Postma versterkt ons team als Sales- & Officemanager en daar kan ook u iets van gaan merken! Marieke ondersteunt ons in interne processen en hoe wij onze diensten en kwaliteiten uitdragen naar onze klanten. Dit zorgt ervoor dat wij ons steeds beter kunnen richten op waar wij goed in zijn. Namelijk, civiele techniek en duurzame gebiedsontwikkeling.

Marieke, van harte welkom bij Stegehuis Infra!